قوانین و راهنمای ثبت نام 

 

ثبت نام و ارسال مقاله:


برای ثبت نام و ارسال مقاله، کاربر باید در ابتدا با مراجعه به بخش "عضویت درسایت"، با وارد کردن اطلاعات درخواستی، کد کاربری و رمز عبور خود را از طریق ایمیل ارسالی دریافت کند. و سپس با استفاده از نام

کاربری و رمز ورود از بخش "ورود به سامانه"  وارد سایت شود. و پس از دانلود راهنمای نگارش مقاله و تنظیم مقاله خود در فرمت ارائه شده از قسمت "ارسال و پیگیری مقاله" می تواند مقاله خود را بارگذاری نماید.

توضیح مهم 1: کاربر جهت ارسال مقالات نیاز به تکمیل "فرم شرکت در کنفرانس" از منوی "ثبت نام" ندارد. این منو صرفاً جهت کاربرانی است که می خواهند بدون داشتن مقاله در کنفرانس شرکت نمایند.

توضیح مهم 2: مقالات ارسالی بایستی در فرمت ارائه شده کنفرانس تنظیم گردد. در غیر اینصورت مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. 

 توضیح مهم 3: تمام اطلاعاتی که در حین ارایه مقاله اعم از نام و ترتیب ذکر نام نویسندگان، آدرس الکترونیکی، مشخصه ی نویسندگان و عنوان مقاله در قسمت خلاصه مقاله درج می شود غیر قابل تغییر بوده و از آنجا که فهرست نویسندگان و عنوان مقالات و ... مستقیماً از روی سایت تهیه می شود حتی در صورت تغییر این اطلاعات در فایل اصل مقاله، امکان اعمال آنها در کتاب وجود ندارد. لازم بذکر است که گواهینامه های مقالات نیز بر اساس اطلاعات خلاصه مقاله و از روی سایت تهیه می شود. لذا در تنظیم این اطلاعات دقت لازم را بکار ببرید.

توضیح مهم 4:  نام هر نویسنده حداکثر در 5 مقاله می تواند ذکر شود و به هر ارایه دهنده ی مقاله حداکثر گواهی ارایه 5 مقاله تقدیم خواهد شد و در صورتی که نام نویسنده در بیش از 5 مقاله ذکر شده باشد در فهرست نویسندگان مقالات از مقاله پنجم به بعد حذف خواهد شد.

توضیح مهم 5: اطلاعات نویسندگان مقالات باید در این مرحله به صورت کامل و صحیح ارایه شود.

توضیح مهم 6: از بین نویسندگان مقاله می بایستی یک نفر به انتخاب ارائه دهندگان مقاله جهت ارایه مقاله به صورت شفاهی و یا پوستری، بر اساس نوع پذیرش تعیین گردد